KTÓRĄ DROGĘ WYBRAĆ

Dróg, po których chodzimy jest sporo. Czasami wybieramy drogę na skróty, co kończy się najczęściej niepowodzeniem.

 Po jakich drogach Ty chodzisz?

Czujesz, że to co robisz jest tym, co chcesz robić?

Co czujesz rano, kiedy wstajesz do pracy? Radość, czy zniechęcenie?

Co myślisz o sobie i swoich umiejętnościach? Nadajesz się do tego co robisz, czy nie nadajesz się?

Co myślisz o swoim szefie? Jest w porządku, czy wykorzystuje Cię?

Jakie myślisz najczęściej się pojawiają w Twojej głowie? Założę własną działalność. Nie założę działalności, bo sam sobie nie poradzę.

 Drogi Przyjacielu drogi, po których kroczę każdego dnia czasami wydają się proste a innym razem kręte i wyboiste. Kiedy są proste, śmiało idę przed siebie bez obaw, że cokolwiek może mi się przydarzyć nieprzyjemnego. Kiedy trafiam na przeszkody, zaczynam zastanawiać się jak je pokonać. Korzystam z pomocy innych ludzi, z gotowych narzędzi. Gdy wspinam się na szczyty gór, z przyjemnością korzystam z odpoczynku, podczas, którego nabieram sił. Nigdy nie rezygnuję, ponieważ wiem, co jest przede mną. Chociaż cielesnymi oczami jeszcze nie widzę rezultatu, moje serce je widzi i nie pozwala mi się poddać, niezależnie od miejsca mojego położeni. Czy na samym starcie, czy w połowie drogi, czy tuż przed metą. Biegnę, bo wiem, co przede mną i ile za mną. Z radością oczekuję nagrody, która na mnie czeka i dążę do niej wytrwale.

 Czy Ty też tak masz?  

Jeśli Twoja odpowiedź wybrzmi TAK. To gratuluję Ci i zachęcam Cię do zainwestowania w ciekawą przypowieść, która opowiada dokładnie o Tobie z dawnej przeszłości i zachęci Cię do spojrzenia na siebie w nowej odsłonie.

 Jeśli Twoja odpowiedź zabrzmi NIE. Zachęcam Cię do zakupu książki, która pokaże Ci, że nie jesteś sam. Że i ja na tej drodze byłam. Odkryje przed Tobą nie tylko słabości, z którymi się teraz zmagasz, ale da Ci konkretną odpowiedź, co zrobić, by sprostać wyzwaniom i z odwagą ruszyć w drogę własnych pragnień.

Książka składa się z dwóch części.

Część 1 stanowi „Przypowieść o nieustępliwym żołnierzu”. Jest to historia syna państwa Niedowiarków, który opuszcza rodzinny dom, by odkryć swoje przeznaczenie i je zrealizować. Ta historia wprowadzi Cię w świat wielkich idei i pragnień, o których dowiesz się z części 2.

Część 2 została zatytułowana „Podróż do Twojego przeznaczenia”. Służę w niej jako Twój doradca, który na poszczególnych etapach drogi pokazuje konkretne wyjście, daje instrukcje i gotowe narzędzia. Podpowiada jak zrozumieć problemy i je rozwiązać. Daje praktyczne wskazówki w osiąganiu ważnych osobistych przełomów. Ta część ma zainspirować Cię w czasie dążenia do Twojego marzenia, odkrywania tego, co zostało dawno temu zakryte.

Czy warto w nią zainwestować i przeczytać?

Na to pytanie każdy musi odpowiedzieć sam przed sobą.

– jeżeli lubisz czytać książki przygodowe kończące się happy endem, to znaczy, że warto;

– jeżeli wiesz, że chcesz podjąć ryzyko, ale brakuje Ci motywatora – to znaczy, ze warto;

– jeżeli czujesz potrzebę założenia własnej działalności, to znaczy, że warto;

– jeżeli chcesz odkryć własne talenty, to znaczy, że warto;

– jeżeli chcesz wesprzeć mnie w wydaniu tej książki, to znaczy, że warto.

Jeśli uznałeś, że warto. Przejdź na swój rachunek bankowy, wykonaj przelew na konto Pekao

02 1240 5774 1111 0010 6132 9370 w kwocie 25 zł

z dopiskiem „Książka którą drogę wybrać”

 Po zakupie proszę wyślij mi informację z adresem mailowym, korzystając z formularza na tej stronie. Książka w postaci PDF zostanie wysłana do Ciebie w ciągu jednej godziny.

Chwilowo książka wydawana jest w postaci PDF. Zakupując ją dokładasz cegiełkę do wydania jej w wersji papierowej 🙂

Referencje osób, które przeczytały książkę:
 
Książka „Którą drogę wybrać” pomoże wielu ludziom w odkryciu i dążeniu do swojego przeznaczenia. Czyta się dobrze. Ciekawie jest napisana. Zostały wysnute mądre i konstruktywne wnioski”. – DZ
 
„Książka „Którą drogę wybrać” została napisana w sposób ciekawy i stonowany. Czyta się ją z lekkością i przyjemnością jednym tchem. Skierowana jest głównie do odbiorców młodego i średniego pokolenia. Ale również osoby starsze z ciekawością ją przeczytają. Książka ta nasyca zwiększeniem wiary w istnienie Boga. Nie ma w niej przesytu ani namawiania do wzmożonej wiary. Autorka ukierunkowuje na ważny życiowy aspekt jakim jest nasze powołanie i wskazuje, jaką rolę odgrywa w tym Bóg. Polecam dla wszystkich, którzy szukają w życiu spełnienia a czują, że droga, którą idą jest kręta i brakuje na niej wytchnienia” – ZL.
 
„Którą wybrać drogę?” czyta się z wielkim zaangażowaniem. Książka ta bardzo rozbudziła oraz podniosła mój poziom intelektualny. Jest ona napisana w bardzo ciekawy i zrozumiały sposób. Książka jest połączeniem opowieści oraz w subtelny sposób powiązany z mentoringiem. Autorka książki jest również mentorem. Wątek tej opowieści mogę śmiało określić mianem drogi bohatera owej książki „od zera do bohatera”. Osobiście mogę poprzeć to przykładem dziecka wchodzącego w dorosłość. Stąd ten tytuł ” Którą wybrać drogę?” Autorka włącza tu również test, który pomógł mi wybrać kierunek swojej drogi, czyli powołanie z Bożej perspektywy. Mogę śmiało polecić tę lekturę, gdyż czyta się ją przyjemnie a dodatkowo można wiele się nauczyć. Czyż droga od zera do bohatera nie jest super? Zaczynamy od zera a kończymy sukcesem. Rady zawarte są pewniakiem, gdyż osobiście to stosuje i widzę również efekty zmiany człowieka, który kręcił się w kółko dążąc ku celowi. Powodem tego był brak znajomości swojego powołania. Dzięki tej książce wiem jak mam postępować oraz jak osiągać cel w swoim życiu. Pozdrawiam Was serdecznie oraz zapraszam do kupna jako obowiązkowej lektury.” – AM
 
Książka „Którą drogę wybrać” jest wspaniała. Gdy ją czytałam czułam się jak Maluczki z powieści. Odklejały się ode mnie bagaże złych doświadczeń. Miałam okazję porozmawiać z Sylwią. Jest wspaniałą osobą, pełną ciepła. Polecam. To idealna inwestycja w samego siebie. – RB
„Ta książka jest niesamowita. Mam wrażenie, że to jest opowieść o mnie. Opisane życiowe spojrzenie na cały etap własnego życia, budowania siebie. To jest potężna lekcja, na której trzeba siedzieć w pierwszej ławce. Ta książka powinna służyć ludziom, bo jest drogowskazem …” – KCh