Książka

KTÓRĄ DROGĘ WYBRAĆ

Witaj na pokładzie wspólnej przygody. Startujemy z miejsca niepewności, bezsilności i słabości do miejsca zwanego „sukces”. 

Pozwól, że Cię o coś zapytam.
Czy zdarzyło Ci się chociaż raz poczuć bezsilność?
Czy zdarzyło Ci się pomyśleć, że to, co robisz nie jest tym, czym powinieneś się zajmować?
Czy zmagasz się z bezrobociem?
Czy jesteś osobą poszukującą pracy?
Czy doskwiera Ci uczucie słabości?
Może uznałeś, że obrałeś dobry kierunek, jednak teraz doświadczasz niepowodzenia.
Jeśli Twoja odpowiedź na którekolwiek z powyższych pytań brzmi tak, to wstąp tutaj i spraw sobie prezent, po którym poczujesz się na pewno lepiej. Skąd to wiem? Ponieważ sama to dzieło tworzyłam z myślą o Twoim pozytywnym nastawieniu.
 Witaj w mojej nowej książce, Którą Drogę Wybrać, praktycznym i innowacyjnym przewodniku, który poprowadzi Cię do odkrycia i zrealizowania Twego przeznaczenia.

Książka składa się z dwóch części.

Część 1 stanowi „Przypowieść o nieustępliwym żołnierzu”. Jest to historia syna państwa Niedowiarków, który opuszcza rodzinny dom, by odkryć swoje przeznaczenie i je zrealizować. Ta historia wprowadzi Cię w świat wielkich idei i pragnień, o których dowiesz się z części 2.

Część 2 została zatytułowana „Podróż do Twojego przeznaczenia”. Będę w niej służyła jako Twój nauczyciel, mentor, coach pomagając Ci uciszyć burzę, pozbyć się przyjaciela „Kiedyś tam” i nieprzyjaciela Krytyka. Wyjść z łódki by iść po wodzie. Rozwiązać problemy pomagając je zrozumieć. Dając praktyczne wskazówki w osiąganiu ważnych osobistych przełomów. Ta część ma zainspirować Cię w czasie dążenia do Twojego przeznaczenia, odkrywania tego, co zostało dawno temu zakryte.

Ta książka jest dla Ciebie – jeżeli lubisz czytać książki przygodowe kończące się happy endem.

Ta książka jest dla Ciebie – jeżeli jesteś osobą poszukującą niezależności finansowej.

Ta książka jest dla Ciebie – ponieważ pomoże Ci wybrać właściwą drogę i osiągnąć Twoje marzenia.
Ta książka jest dla Ciebie – ponieważ pomoże Ci odkryć wartość, którą będziesz mogła przekazywać dalej.

Zakupić możesz ją już teraz dokonując opłaty w wysokości 29,99 zł na nr konta:

02 1240 5774 1111 0010 6132 9370

z dopiskiem „Książka którą drogę wybrać”

 Po zakupie proszę wyślij mi na moją skrzynkę swój adres mailowy a książkę w postaci PDF otrzymasz w ciągu jednej godziny.
Chwilowo książka wydawana jest w postaci PDF. Zakupując ją dokładasz cegiełkę do wydania jej w wersji papierowej 🙂
Referencje osób, które przeczytały książkę:
 
Książka „Którą drogę wybrać” pomoże wielu ludziom w odkryciu i dążeniu do swojego przeznaczenia. Czyta się dobrze. Ciekawie jest napisana. Zostały wysnute mądre i konstruktywne wnioski”. – DZ
 
„Książka „Którą drogę wybrać” została napisana w sposób ciekawy i stonowany. Czyta się ją z lekkością i przyjemnością jednym tchem. Skierowana jest głównie do odbiorców młodego i średniego pokolenia. Ale również osoby starsze z ciekawością ją przeczytają. Książka ta nasyca zwiększeniem wiary w istnienie Boga. Nie ma w niej przesytu ani namawiania do wzmożonej wiary. Autorka ukierunkowuje na ważny życiowy aspekt jakim jest nasze powołanie i wskazuje, jaką rolę odgrywa w tym Bóg. Polecam dla wszystkich, którzy szukają w życiu spełnienia a czują, że droga, którą idą jest kręta i brakuje na niej wytchnienia” – ZL.
 
„Którą wybrać drogę?” czyta się z wielkim zaangażowaniem. Książka ta bardzo rozbudziła oraz podniosła mój poziom intelektualny. Jest ona napisana w bardzo ciekawy i zrozumiały sposób. Książka jest połączeniem opowieści oraz w subtelny sposób powiązany z mentoring. Autorka książki jest również mentorem . Wątek tej opowieści mogę śmiało określić mianem drogi bohatera owej książki „od zera do bohatera”. Osobiście mogę poprzeć to przykładem dziecka wchodzącego w dorosłość. Stąd ten tytuł ” Którą wybrać drogę?” Autorka włącza tu również test ,który pomógł mi wybrać kierunek swojej drogi czyli powołanie z perspektyw Bożej. Mogę śmiało polecić tę lekturę gdyż czyta się ją przyjemnie a dodatkowo można wiele się nauczyć. Czyż droga od zera do bohatera nie jest super? Zaczynamy od zera a kończymy sukcesem. Rady zawarte są pewniakiem gdyż osobiście to stosuje i widzę również efekty zmiany człowieka, który kręcił się w kółko dążąc ku celowi. Powodem tego był brak znajomości swojego powołania. Dzięki tej książce wiem jak mam postępować oraz jak osiągać cel w swoim życiu. Pozdrawiam Was serdecznie oraz zapraszam do kupna oraz lektury tej książki gdyż naprawdę warto. – AM
 
Książka „Którą drogę wybrać” jest wspaniała. Gdy ją czytałam czułam się jak Maluczki z powieści. Odklejały się ode mnie bagaże złych doświadczeń. Miałam okazję porozmawiać z Sylwią. Jest wspaniałą osobą, pełną ciepła. Polecam. To idealna inwestycja w samego siebie. – RB