O mnie

„Sylwia to kobieta,  która idzie przez życie z ogromną odwagą, motywacją i zaangażowaniem. Potrafi wnieść w każde ludzkie serce entuzjazm, serdeczność i dobro. Umie przekazać praktyczne wskazówki w sposób przyjemny dla ucha i niezwykle przystępny, dzięki czemu pobudza kreatywność i wiarę w stawanie się lepszym człowiekiem”.

Przedsiębiorca

WITAJ 🙂

Poznajmy się. Jestem Sylwia. Osoba z ogromnym doświadczeniem i pasją do życia.  

Moją misją jest:

Pozwolić Ci stać się przy mnie kimś, kim tak naprawdę jesteś. Naturalna i prawdziwa. Bez udawania i zakładania masek.  
Pragę, abyś czuła się przy mnie doceniana i akceptowana za to kim i jaka jesteś.
Zależy mi, abyś  odkryła w sobie, to co masz najcenniejszego. 
Kila słów o mnie. Kim Jestem?

Zwyczajną osobą, która może być Twoim Mentorem Mentalnym i Duchowym. Dlaczego? Ponieważ przeszłam drogę podczas której poznawałam wartość życia. Cel życia. Sens życia i prawdę o życiu. Ponieważ doszłam do pewnego miejsca poznania, mogę pomóc teraz Tobie, jeżeli jesteś na drodze szukania tych samych wartości, których ja szukałam. 

Czym się zajmuję?

Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapewniam wsparcie i doradztwo. Motywuję, inspiruję i stymuluję. Udzielam pomocy w osiąganiu Twojego sukcesu. Pokazuję jak rozwiązać problemy i wyjść z niekorzystnej sytuacji. Porwę Cię do działania, zainspiruję, zapalę do różnych dzieł. Pobudzę do poszukiwań własnej tożsamości i rozwoju osobistego. 

Jakich przyjemności możesz ode mnie oczekiwać? 

Empatii, szacunku, szczerości, prawdy, zaangażowania, dobrego słowa, uważności, przyjaznej atmosfery, bliskości, radość, poczucie bezpieczeństwa, satysfakcję z dokonanych działań, miłości, wartości, w które wierzę. 

Co przy mnie osiągniesz?

Odkryjesz siebie. Rozwiniesz się w sposób świadomy. Będziesz podążał właściwym kursem. Przestaniesz się bać iść przez siebie wybraną drogą samorealizacji. Uzyskasz dostęp do własnych – być może nieuświadomionych zasobów.  Lepsze poznanie siebie. 

Jak będzie wyglądała praca ze mną?

Coaching – zadawanie pytań

Trening – wykonywanie ćwiczeń

Mentoring – dawanie konkretnych wskazówek, udzielaniu porad, wskazówek. Przekazanie praktycznej wiedzy.

E-mentoring – rozmowy telefoniczne, mailowe, webinary.

Terapia – rozmowy, zwierzenia, praca ze mną. 

Co powinieneś o mnie wiedzieć? 

Jestem żoną, matką jednej nastoletniej córki. Pracuję na etacie i prowadzę stronę o relacjach, na której się teraz znajdujesz. Prowadzę również Fanpage „Powołani do miłości”. Jestem osobą bardzo relacyjną, która czerpie ogromną przyjemność bycia wśród ludzi. Fascynuje mnie poznawanie wewnętrznej natury człowieka, w której kryje się tajemnica piękna.

Przez 11 lat zajmowałam się windykacją miękką, dzięki czemu powstała książka „Jak odzyskać swoje pieniądze i sprawić, by dłużnik stał się dobrym klientem”. Dzięki umiejętnościom poznawania potrzeb ludzkich i rozszyfrowywania ich gier, zastosowałam własne zasady gry, które opisałam w książce. Dzięki własnym grom osiągałam w tej branży coraz lepsze wyniki.

Ukończyłam trening trenerski, dzięki któremu rozwinęłam swoje umiejętności zadawania pytań. Odpowiednio zadane pytania pobudzają do myślenia, ukierunkowują na dany cel i optymalizują działania. Naprowadzają osoby coachowane w kierunku rozwijania się, zwiększania efektywność i osiągania celów.

Ukończyłam studia magisterskie o kierunku Zarządzanie Organizacjami – swoją wiedzę organizacyjną wykorzystałam w prowadzeniu Stowarzyszenia Mniejszości Niemieckiej i własnej Fundacji Aktywni Razem. Teraz zarządzam zespołem sprzedażowym w prywatnej firmie.

Studiuję Terapię Małżeństw i Rodzin, dzięki czemu poznaję jak powinno wyglądać prawdziwe kochające i szanujące się małżeństwo oraz życie w jedności całej rodziny. Jako powtórna żona pragnąca stworzyć jedność w małżeństwie dzień po dniu przy pomocy Słowa Bożego oraz studiów uczę się na czym polega zgodne małżeństwo. Czym jest prawdziwy związek małżeński. Jak powinien wyglądać. Kto w nim jaką rolę pełni i najważniejsze, co należy uczynić, by związek mógł trwać wieczność w miłości i poszanowaniu.  Swoją wiedzę i doświadczenie przekazuję poprzez mentoring oraz nowo powstałą książkę, nad którą obecnie pracuję „40 dni do zbudowania jedności, czyli kontynuacja uroczystości ślubnych”.

Przez całe swoje życie próbowałam poukładać hierarchię potrzeb i wykreować cel i wizję swojego życia, dzięki której mogłabym żyć pełnią pasji, miłości i zaangażowania. Wiedząc, że to, co robię ma sens i daje wartość innym. Niestety przez ogrom zainteresowań i umiejętności nie potrafiłam świadomie określić swoich predyspozycji, kosztem czego był stres, frustracja i bieganie jak pies za swoim ogonem. Dopiero teraz, kiedy poznałam swój cel w życiu, stałam się kobietą świadomą swego życia. Mam wizje, które generują moje kolejne kroki. Dlatego dzielę się tym z Tobą i mogę pomóc Ci wejść w ten sam etap, w którym ja teraz jestem. Zachęcam Cię również do skorzystania z kursu „Podróż do Celu” oraz  przeczytania książki „Którą drogę wybrać”. Dzięki tym narzędziom będziesz mogła czy mógł mnie lepiej poznać i zdecydować, czy nadal chcesz czerpać z mojego doświadczenia i z wartości, które przekazuję.

 

JESTEM TU DLA CIEBIE. 

Im bardziej świadomy siebie jesteś, tym więcej możesz powiedzieć o sobie, swoich możliwościach i potrzebach. Dzięki temu możesz lepiej wykorzystać swój potencjał i zaspokoić własne potrzeby i pomagać innym.

Zostań ze mną 

Dzięki moim materiałom, ćwiczeniom, filmom, kursom i doradztwu pomogę Ci odmienić Twoje życie. Na życie pełne wizji, pasji, relacyjności i szczęśliwych związków. Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz i rozpoczniemy dalszą podróż we dwoje.

Sylwia