O mnie

„Sylwia to kobieta,  która idzie przez życie z ogromną odwagą, motywacją i zaangażowaniem. Potrafi wnieść w każde ludzkie serce entuzjazm, serdeczność i dobro. Umie przekazać praktyczne wskazówki w sposób przyjemny dla ucha i niezwykle przystępny, dzięki czemu pobudza kreatywność i wiarę w stawanie się lepszym człowiekiem”.

Przedsiębiorca

WITAJ 🙂

Oto ja Sylwia. Osoba z ogromnym doświadczeniem i pasją do życia.  

 

Moją misją jest:
Prowadzić i wyposażać ludzi do życia zgodnego z ich powołaniem. 
Stymulowanie i motywowanie innych do życia zgodnego z założeniem „oby mi się chciało tak, jak mi się nie chce”. 
Kim Jestem?

Mentorem Mentalnym, który osiągnął już to, do czego Ty teraz dążysz. Osobą, która udzieli Ci odpowiednich porad i pomoże znaleźć właściwe rozwiązanie na każdy problem.  

Czym się zajmuję?

Dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Zapewniam wsparcie i doradztwo. Motywuję, inspiruję i stymuluję. Udzielam pomocy w osiąganiu Twojego sukcesu. Pokazuję jak rozwiązać problemy i wyjść z niekorzystnej sytuacji. 

Jakich przyjemności możesz ode mnie oczekiwać? 

Empatii, szacunku, szczerości, prawdy, zaangażowania, dobrego słowa, uważności, przyjaznej atmosfery, bliskości, radość, poczucie bezpieczeństwa, satysfakcję z dokonanych działań. 

Co przy mnie osiągniesz?

Odkryjesz siebie. Rozwiniesz się w sposób świadomy. Będziesz podążał właściwym kursem. Przestaniesz się bać iść przez siebie wybraną drogą samorealizacji. Uzyskasz dostęp do własnych – być może nieuświadomionych zasobów.  Lepsze poznanie siebie. 

Jak będzie wyglądała praca ze mną?

Coaching – zadawanie pytań

Trening – wykonywanie ćwiczeń

Mentoring – dawanie konkretnych wskazówek, udzielaniu porad, wskazówek. Przekazanie praktycznej wiedzy.

E-mentoring – rozmowy telefoniczne, mailowe, webinary. 

Co powinieneś o mnie wiedzieć? 

Jestem powtórną żoną, matką jednej nastoletniej córki. Pracuję na etacie i prowadzę własny biznes (chwilowo zawieszony). Jestem osobą bardzo relacyjną, która czerpie ogromną przyjemność bycia wśród ludzi. Fascynuje mnie poznawanie wewnętrznej natury człowieka, w której kryje się tajemnica piękna.

Przez 11 lat zajmowałam się windykacją miękką, dzięki czemu powstała książka „Jak odzyskać swoje pieniądze i sprawić, by dłużnik stał się dobrym klientem”. Dzięki umiejętnościom poznawania potrzeb ludzkich i rozszyfrowywania ich gier, zastosowałam własne zasady gry, które opisałam w książce. Dzięki własnym grom osiągałam w tej branży coraz lepsze wyniki.

Ukończyłam trening trenerski, dzięki któremu rozwinęłam swoje umiejętności zadawania pytań. Odpowiednio zadane pytania pobudzają do myślenia, ukierunkowują na dany cel i optymalizują działania. Naprowadzają osoby coachowane w kierunku rozwijania się, zwiększania efektywność i osiągania celów.

Ukończyłam studia magisterskie o kierunku Zarządzanie Organizacjami – swoją wiedzę organizacyjną wykorzystałam w prowadzeniu Stowarzyszenia Mniejszości Niemieckiej i własnej Fundacji Aktywni Razem. Teraz zarządzam zespołem sprzedażowym w prywatnej firmie.

Studiuję Terapię Małżeństw i Rodzin, dzięki czemu poznaję jak powinno wyglądać prawdziwe kochające i szanujące się małżeństwo oraz życie w jedności całej rodziny. Jako powtórna żona pragnąca stworzyć jedność w małżeństwie dzień po dniu przy pomocy Słowa Bożego oraz studiów uczę się na czym polega zgodne małżeństwo. Czym jest prawdziwy związek małżeński. Jak powinien wyglądać. Kto w nim jaką rolę pełni i najważniejsze, co należy uczynić, by związek mógł trwać wieczność w miłości i poszanowaniu.  Swoją wiedzę i doświadczenie przekazuję poprzez mentoring oraz nowo powstałą książkę, nad którą obecnie pracuję „40 dni do zbudowania jedności, czyli kontynuacja uroczystości ślubnych”.

Przez 10 lat próbowałam poukładać hierarchię potrzeb i wykreować jeden talent, na którym mogłabym się skupić i zamienić go w potężnie działający biznes kobiety niezależnej. Niestety z ogromem zainteresowań i umiejętności nie potrafiłam świadomie określić swoich predyspozycji, kosztem czego była praca na etacie i ciągłe poszukiwania. Dopiero po 10 latach poszukiwań odkryłam, że mam talent do odkrywania talentów w innych ludziach i prowadzenia ich w kierunku zarabiania na nich. Dzięki tym umiejętnościom stworzyłam kurs „Jak odkryć pracę marzeń” oraz napisałam książkę „Którą drogę wybrać”. Dzisiaj Ty możesz przy pomocy tego kursu i książki oraz współpracy ze mną skrócić czas poszukiwania swoich talentów, które zamienisz w dochodowy biznes, do 4 miesięcy.

Uwierzyłam w słowa „jeśli czegoś naprawdę pragniesz, to uwierz, że to osiągniesz”. 

Jeśli jesteś w miejscu, w którym przyświecają Ci myśli:

  • nie potrafię ułożyć czasu pracy
  • nie wiem od czego zacząć
  • nie jestem świadoma swoich predyspozycji
  • nie potrafię sobie narzucić rytmu
  • nie chcę pracować dla kogoś
  • dość mam pracy na etacie
  • emocje mnie przygniatają
  • moje małżeństwo się rozpada
  • nie potrafię się odpowiednio komunikować

 

JESTEM TU DLA CIEBIE. 

Im bardziej świadomy siebie jesteś, tym więcej możesz powiedzieć o sobie, swoich możliwościach i potrzebach. Dzięki temu możesz lepiej wykorzystać swój potencjał i zaspokoić własne potrzeby.

Zostań ze mną 

Dzięki moim materiałom, ćwiczeniom, filmom, kursom i doradztwu pomogę Ci odmienić Twoje życie. Na życie pełne wizji, pasji, relacyjności i szczęśliwych związków. Wystarczy, że się ze mną skontaktujesz i rozpoczniemy dalszą podróż we dwoje.

Sylwia