Podróż do Twojego celu

Wszystko zaczyna się od decyzji.

Zmiana mój Przyjacielu zawsze jest czymś, co ekscytuje ale i przeraża.
Kiedy podejmujesz wyzwanie i jesteś na Tak, rozwijasz swój potencjał i rośniesz.

Wzrost jest gwarancją, że otrzymasz lepsze, nowe możliwości i staniesz się kimś, kim chcesz się stać.

Decyzja należy do Ciebie. Jeśli pragniesz zmiany w swoim życiu w sferze małżeńskiej, rozwoju osobistego, rozwoju zawodowego, rozwoju duchowego, rozwoju relacyjnego i podjąłeś decyzję. Wiedz, że nie musisz podróżować sam. Moim celem w życiu jest zostać Twoim przewodnikiem, pokazać Ci drogę i wspólnie przez nią podążać. Moim pragnieniem jest pomóc Ci rozwinąć właściwe podejście, odkryć mocne strony, wykorzystać pasje, odbudować relacje, osiągnąć obfitość w sferze finansowej i zawodowej, poznać prawdę o Bogu i nawiązać z Nim intymne relacje. Wszystko po to, abyś mógł zacząć żyć szczęśliwym i zdrowym życiem. Pragnę dla Ciebie tego, co sama osiągnęłam.

Będę wędrować z Tobą. Będę Cię wspierać i rozmawiać. Pokazywać jak pokonać trudności. Doradzać co zrobić, co pominąć. Nie wszystko będzie łatwe, ale nie musi być. Czasami trudności pojawiają się po to, aby przemienić nasze myślenie, sposób życia i postępowania. Pokażę Ci, że małego ziarenka można zebrać  obfity plon.

Twój rozwój jest kluczem do życia, jakiego pragniesz. Do stania się osobą, jaką zostałeś stworzony. Aby wzrosnąć należy nabyć świadomość. Jezus powiedział „poznacie prawdę, a prawda was wyzwoli”. Prawda, to nasza świadomość. Kiedy ją odkryjesz, całe Twoje życie odmieni się. Staniesz się nową wersją siebie.

Mentoring ze mną

Podróż samotna bywa trudna i męcząca, szczególnie w sytuacji, kiedy nie znane są przeszkody i trudności. Dlatego wymaga przewodnika, który odbył już własną podróż. Poznał przeszkody, trudności i kłopoty. Doskonalił przez 20 lat swoje zrozumienie tego, czego potrzebujemy, aby sięgnąć po rozwój i stać się tym, kim naprawdę chcemy być. Doznać przemiany w każdej sferze życia, poczynając od małżeństwa, rodzicielstwa, finansów, relacji i bliskości z Bogiem.

Przyspiesz swój rozwój. Zyskaj większe korzyści z przewodnikiem, który zna drogę, po której chcesz iść teraz Ty.

„Którą drogę wybrać”. Ta książka odkryje przed Tobą Twój potencjał wzrostu. Przyjacielu nie ma znaczenia, gdzie jesteś, ale ważne jest dokąd zmierzasz i gdzie chcesz dojść. Zacznij od teraz i uwolnij się do życia w zgodzie z samym sobą. Książka w wersji PDF za 25 zł.

„16 dróg miłości”. Ta książka przeniesie Cię w świat prawdziwej bezwarunkowej miłości. Pokaże jakie są jej oblicza. Dzięki niej poczujesz się naprawdę kochany bezwarunkowo. Książka wierszem pisana. Książka w wersji PDF za 19,99 zł.

Płacąc za książki możesz skorzystać z mojego konta 02 1240 5774 1111 0010 6132 9370 z dopiskiem „Książka ……..”

Wpłaty za książki będę przekazywane na głoszenie Ewangelii w Polsce.

Z całego serca wszystkim ogromnie dziękuję za współudział w tym dziele 🙂

Sylwia – Boża córka

 

Co mówią o mnie inni:

„Sylwia to prawdziwie Boża kobieta – pełna oddania, entuzjazmu, pasji, zakochana w Jezusie i wierna celom, które rozpoznaje jako Boże powołanie dla swojego życia. Darem, który nieustannie pogłębia i rozwija jest pragnienie i umiejętność towarzyszenia drugiemu człowiekowi w jego procesie przemiany i wzrostu, zgodnie z całym potencjałem jaki umieścił w nim Bóg. Sylwia to osoba o wielkiej energii i empatii, co w połączeniu ze sobą sprawia, że przebywanie z nią staje się źródłem motywacji, wiary i siły do stawienia czoła wyzwaniom. Jej inspirujący wpływ dosięga bezpośrednio tych miejsc, które trzeba zauważyć i uzdrowić, aby w sytuacji bezradności móc zrobić krok naprzód. Jestem Sylwii wdzięczna za jej serce i mądrość, które pokazały mi właściwy kierunek w podejściu do własnych zranień i doprowadziły do miejsca wolności. Życzyłabym wszystkim, żeby podobnie jak ja spotykali na swojej drodze takich Bożych posłańców.” Ania

„Najlepszy mentor na świecie. Dzięki Sylwii nabrałam pewności siebie. Jestem zmotywowana i gotowa do działania. Czuję się ułożona w każdej sytuacji i wiem jak poradzić sobie z emocjami. Teraz myślę racjonalnie i wybiegam w przyszłość planując, co i jak ma nastąpić i w jakiej kolejności. Inaczej patrzę na świat i ludzi. Polecam mentoring z Sylwią.” Ania 

„Tak bardzo się cieszę, że Pan Bóg postawił mi Ciebie Kochana na mej drodze, po wczorajszej rozmowie z Tobą, miałam wrażenie, że urosły mi skrzydła. Dzień tak pięknie minął. Wszystko się pięknie poukładało.” Basia